18 января

Великий конкурс « Тематичні торти »

Пропонуємо долучитися до конкурсу тортів, організованого Французьким ліцеєм імені Анни Київської. Цього року, в рамках "Року французької мови в Україні", тема "Готувати французькою". Мова йде про те, щоб приготувати торт, який оригінально і відповідним чином ілюструє французьку мову і / або культуру в тому світлі, в якому вона сприймається на міжнародному рівні. 

Цей конкурс відкритий для всіх учнів від 6-го до 10-го класів. Учасники можуть змагатися самостійно або в групах до 3 учнів за один і той же торт.

Торти мають бути приготовлені учнями вдома (магазинні не приймаються).

У школі буде проведено перший відбір 5ти найкращих тортів 13.02.2019. Для участі просимо до 11.02.2019 зареєструватися за посиланням:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=xgdILWuyp06rZ0cmGUZ5enYlCjxTSRVKmr81xai0oXxUOFhOWUpBNzVNUFg2OFYwRUhaWk0zNDJFUS4u

Попередньо відібрані торти повинні бути представлені непошкодженими в холі школи №118. Четвер 14 Лютого 2019 з 10 до 12 год.

 Торти будуть оцінюватися паралельно двома окремими журі відповідно до наступних критеріїв: 

- Оригінальне і відповідне висвітлення теми « французька мова та культура » (10 балів від першого члену журі)

- Загальний вигляд, реалізація відповідно до методик випічки, текстура, аромат (10 балів від другого журі, професійного кондитера).

 Трьом переможцям будуть присуджені призи. 


«