1 апреля

#GoCamp

Французька весна триває! 

25 вчителів французької мови з різних куточків України приїдуть до Києва, щоб дізнатись більше про #GoCamp та особливості роботи з волонтерами, які приїдуть до їх шкіл влітку 2019 року.

Наші неймовірні тренери: Доцент кафедри романської філології КНУ ім. Тараса Шевченка та Генеральний Секретар Асоціації викладачів французької мови України Татьяна Бурмистенко (Tatiana Burmistenko) , переможниця всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2013» в номінації «французька мова», заслужений вчитель України Елена Лысянюк та Координаторка з навчальних питань Французького інституту в Україні Emilie Burg . Саме вони ознайомлять вчителів із програмою франкомовних таборів GoCamр, роботою з іноземними волонтерами та активностями для школярів.

Вчителі познайомляться з Заступником Міністра освіти та науки України Роман Греба та Аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні Fabrice Peutot .

Тренінг для вчителів французької-координаторів GoCamp відбудеться 5-6 квітня в НВК "Спеціалізована школа - ліцей" 20 завдяки GoGlobalМіністерство освіти і науки України , Ambassade de France en Ukraine , Французький інститут в Україні / Institut français d'Ukraine , Асоціація вчителів французької мови в Україні.


 

«