2 сентября

Дзвоником першим школа вітає!

Особливим і, безперечно, визначальним у житті є сьогоднішній ранок для першачків, які вперше сіли за парту, побачили свою першу вчительку та однокласників. Не менш важливим він є і для одинадцятикласників, для яких це останній рік перед вступом у доросле життя.

2 вересня шкільне подвір'я НВК № 20 наповнилося веселими мелодіями та цікавими руханками з креативними аніматорами, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням і посмішками.

На свято завітали шановні гості: уже традиційно – Старовойт Володимир Миколайович, а також Аташе з питань співробітництва в галузі французької мови Посольства Франції в Україні, пан Фабріс ПЕТО, Координатор з навчальних питань КНУ ім. Т. Шевченка від Французького центру, координатор програми PRO FLE+, пані Емілі ВОЙТЕНКО, Координатор DELF-DALF Французького інституту в Україні, пан Ясін ЕЛЬ-ШЕХАБ.

Отже, на учнів, учителів і батьків НВК №20, крім Дня знань, чекала й чудова подія – церемонія вручення дипломів міжнародного іспиту з французької мови DELF. Для багатьох ці дипломи означають перемогу над собою й мотивують до оволодіння новими знаннями. Вручення супроводжували чудові музичні, хореографічні номери французькою мовою, якими діти вітали своїх однолітків із досягненнями.
Чудовий початок є запорукою вдалого навчального року! Бажаємо всім цікавого й творчого життя, великих здобутків і перемог, впевненості в завтрашньому дні!!!

«